Vím, co chci, ale dostanu pravý opak.

Tuto frázi by si měl položit každý z nás! Opravdu víme, co vlastně chceme?

Někdy mi přijde, že lidi spíš než to, co opravdu chtějí, řeší nebo říkají, co vlastně nechtějí. Pak to, co opravdu nechtějí si dají do své mysli a nakonec se to stane skutečností. Dostanou a příjde jim díky souvislostem a okolonostem do života přesně to, o co si řekli a vizualizovali si. Takže, pojdťe si dát do mysli to, co opravdu ze srdce chcete!

Co všechno by vás udělalo šťastnými? Řekněte si upřímně a narovinu:
Chci milujícího partnera, chci vysněnou práci, chci mít finanční prostředky, chci být úspěšný/á, chci svůj dům, chci …..chci……. Je na vás, co vlastně chcete.

Vezměte si papír a napište si to! Už nikdy nepište a neříkejte to, co nechcete, ale trénujte svou mysl pouze na to, co chcete.

Můžete chtít cokoliv vás napadne. Sama to mám vyzkoušené. Někomu se to bude zdát třeba nerealistické, ale důležité je právě také věřit, že to co chcete, také dostanete. Nebo si to pouze vizualizovat ať ve své predstavě ši na papír jako hotovou věc. Chcete důkaz?

Sáhněte do svých myšlenek a vzpomeňte si, kdy jste si řekli: „Tak tohle jsem přesně nechtěl/a!“,  anebo větu: „Proboha, proč se to stalo zrovna mě?“ Protože jste se soustředili na to co, nechcete! Takže už se těšíte
na to, až začnete říkat: „Tak přesně tohle jsem chtěl/a“! To je radosti co? A přitom stačí tak málo,

CO OPRAVDU TEDY CHCETE!

Motivujte své vlastní myšlenky na úspěch, na vše, co vás udělá šťastnými. Pokud nedopadne vše tak, jak má být, je to důvod k tomu položit si otázku proč? Jestli jste pochybovali. Nebo Vás někdo demotivoval, nebo si prostě ještě plně nevěříte. A nebo jste prostě touto zkouškou nezdaru v životě projít museli, abyste příště věděli, kde je chyba.

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *