Stále hledáte to nejlepší ve všem? Přitom to nejlepší už máte.

Ptáte se kolikrát druhých, nebo sami sebe, co by pro vás bylo nejlepší, nebo co udělat v dané situaci, aby to dopadlo nejlépe?

Řeknu vám jednu jedinou věc a to, že to nejlepší v životě je, že máte sami sebe a to, že ať už v životě uděláte jakékoliv rozhodnutí, je to to nejlepší, co jste mohli udělat nebo jste udělali.

V každé situaci je nejlepší řídit se hlasem svého srdce, a to nejlepší je si věřit, ať už Vám zlý našeptávač v hlavně, nebo někdo kolem vás říká něco jiného. To nejlepší je vždy dát na svoje vlastní pocity a svou vlastní mysl, když si nevíte rady. Vaše vlastní tělo a pocity vám vždy ve všem nejlépe poradí.

Nejlepší na bolavé srdce nebo na jakýkoliv problém je nejlepší přítel, který tu pro vás vždy je, když vám je nejhůře a nedaří se. Nejlepším přítelem člověka je pes.

V pracovním zařazení není nic špatného ani na tom, snažit se být ten nejlepší ve své profesi. Někdy je důležité také přestat koukat na sebe a koukat i na to, co by v dané situaci bylo nejlepší nejen pro vás, ale i vaše nejbližší a především rodinu.

Co sama v životě také praktikuji, když už dojdu do stresu, či se schyluje k rodinné hádce, je pro mě nejlepším anti stresem procházka, či se z toho prostě vypsat, i pořádně vyspat. Jo a někdy jen nejlepší raději mlčet (smích).

To nejlepší, co jsem v životě dokázala, bylo dát život dvěma mým dětem, které nadevše miluji a také začít pracovat sama na sobě ve své realizaci. Nyní mám tu nejlepší práci, jakou jsem si mohla přát, kterou si řídím sama. Žiji svůj život podle svého tak, jak nejlépe umím a jsem za to všechno vděčná. Vše je prostě tak, jak má být, i když osud mi dal do života opravdu hodně těžké zkoušky.

A co Vy, co je pro Vás to nejlepší ve Vašem životě?

  • Další články na Blogu www.milionovyrodic.cz. Přihlaste se i do 7 denního online kurzu, díky kterému ojevíte svůj skrytý podnikatelksý talent.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *