Naše Knihy-Vaše řešení

Pracovní kniha, kde za 120 minut, budete mít online svět a prodejní techniky, které jsem sbírala 10 let, v malíčku.

Kniha "Milionový rodič" je pracovní kniha, která je věnovaná všem odhodlaným, tvořivým a především podnikavým lidem, maminkám nejen na rodičovské dovolené, začínajícím živnostníkům či řemeslníkům, ale také všem, které láká propagovat se v online světě a nevědí kde začít.

Zdokonalováním a osvojením si zde uvedených doporučení, Vás postupně nasměruji k tomu, být finančně nezávislými. V knize najdete spousty užitečných a odzkoušených rad, návodů a dovedností, které jsem sama po dobu 10 let využívala a naučila se. Najdete zde i neocenitelné rady z oblasti, přímého prodeje, fungování e-shopů, webového rozhraní a sebeprezentace. Navíc, jelikož jde o pracovní knihu, jistě oceníte, tak jako již mnozí z Vás, že můžete vepisovat své vlastní úvahy, postřehy a pomalu si tak budovat svůj vlastní podnikatelský sen.

Naprosto jednoduchým a srozumitelným výkladem popisuji jednotlivé techniky prodeje, ale i proč se nebát a začít být finančně nezávislý hned a teď. Už se nemusíte bát vysokých investic a malých zkušeností!

BONUS - týdenní plánovací diář.

Níže na této stránce, si můžete také stáhnout zdarma několik náhodných stránek z knihy, pro Vaše rozhodnutí, zda zakoupit. Garantuji Vám, že tato kniha Vás nezklame.

KOUPIT Knihu

 

E-book - "Zodpovědný podnikavý rodič", si můžete stáhnout a zakoupit IHNED! Tento skvělý E-book, který pro Vás připravila maminka a právnička Alena Chramostová, Vám uceleně odpoví na otázkytipu: Kde se registrovat pro své podnikání? Jaké výhody přináší podnikání při rodičovské dovolené? Proč se nebát zákonů? Jaká výhody a úlevy si můžete přiznat jako podnikající maminka na rodičovské, či podnikatel.

Společně s knihou Milionového rodiče můžete začít beze strachu a obav s podnikáním hned, teď! Informace v E-booku jsou schromážděné z ověřených zdrojů z internetových stránek, ale i dle zjištění přímo z konkretních úřadů.

Navíc, dle možností bude tento E-book aktualizován, tak, aby jste měli stále nové informace ze světa úředních povinností pod kontrolou. (aktualizace E-booku nemusí být provedena ihned po novelizaci některého ze zákonů, proto je třeba nové informace si raději ověřit na příslušném úřadě).

Tento E-book je nyní aktualizovanou verzi k 7/2017.

Níže zde na stránce, si můžete také stáhnout zdarma několik náhodných stránek z E-booku, pro Vaše rozhodnutí, zda zakoupit. Garantuji Vám, že tento E-book Vás velmi obohatí.

KOUPIT Ebook

Díky informacím z Ebooku, budete mít splněné zákonné minimum, pro začátek podnikání.